Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocny spot PiS! Cała prawda o liderach KE [WIDEO]

AS 15:30 27 marca 2019
zrzut z ekranu serwisu You Tube @Prawo i Sprawiedliwość
– Taka jest prawda o KE, o politykach, którzy kłamią, zmieniają zdanie, którzy w kampaniach wyborczych wypowiadają co innego, a kiedy rządzą, robią co innego - mówiła na konferencji prasowej wicepremier Beata Szydło.

– Cała prawda o liderach KE: jednego dnia obiecują, że będę realizować i kontynuować programy społeczne, które wprowadza PiS, a drugiego dnia, właściwie po kilkunastu godzinach zaprzeczają, mnożą trudności i mówią, że to nie będzie realizowane albo będzie zmieniane. Do tego braku wiarygodności dochodzi jeszcze arogancja i buta, mówienie o „ochłapie wyborczym w postaci 880 złotych - powiedziała na konferencji prasowej wicepremier Beata Szydło.

– Taka jest prawda o KE, o politykach, którzy kłamią, zmieniają zdanie, którzy w kampaniach wyborczych wypowiadają co innego, a kiedy rządzą, robią co innego. Wczoraj przegłosowane ACTA, uderzenie w wolność słowa. PO jeszcze w ubiegłym roku i kilka dni temu zapowiadała, że nigdy nie przegłosuje tej złej dyrektywy, uderzającej w wolność słowa. Wczoraj większość europosłów PO zagłosowała „za” - podkreśliła. 

Źródło: YOUTUBE // TELEWIZJA REPUBLIKA // 300 POLITYKA

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze