Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MOCNE WYDANIE "7x24". "Tusk musiał wiedzieć co będzie przed jego przemówieniem. To pokazuje co siedzi w ich umysłach. To była zaplanowana prowokacja"

PR 10:27 5 maja 2019
Telewizja Republika
Niedzielny poranek to czas na podsumowanie politycznych wydarzeń minionego tygodnia z red. Katarzyną Gójską. We wspólnym studiu Telewizji Republika i Polskiego Radia 24 przedstawiciele najważniejszych sił politycznych w Polsce skomentowali wystąpienia Jeżdżewskiego i Tuska oraz premiera Morawieckiego i prezesa Kaczyńskiego a także Grzegorza Schetyny. To trzeba zobaczyć!

Gośćmi programu „7x24” byli: Witold Waszczykowski (Prawo i Sprawiedliwość), Jan Filip Libicki (Polskie Stronnictwo Ludowe), Piotr Apel (Kukiz'15), Andrzej Szejna (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Zbigniew Gryglas (Porozumienie), Marek Suski (szef gabinetu politycznego prezesa Rady Ministrów).

Skandaliczne wystąpienie Leszka Jażdżewskiego atakujące Kościół i brak protestu ze strony Tuska i innych będących na sali osób, był najszerzej i najmocniej komentowanym wydarzeniem w programie.

Mówiono także o politycznych przesłaniach przewodniczącego Rady Europejskiej z jego wystąpienia i przypomniano wypowiedź prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który w zdecydowany sposób bronił Kościoła. Politycy komentowali także obietnice składane przez Grzegorza Schetynę.

Oto niektóre wypowiedzi z dzisiejszego wydania programu „7x24”.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze