Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocne stanowisko PiS ws. relokacji uchodźców

am 17:19 30 grudnia 2017
fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Odrzucamy próby narzucania tzw. relokacji imigrantów do poszczególnych państw UE, w tym Polski - czytamy w komunikacie rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości Beaty Mazurek.

– Wobec pojawiających się w mediach nieprawdziwych informacji i komentarzy władze PiS i KP PiS oświadczają, że nasze stanowisko w sprawie przyjmowania imigrantów z Afryki oraz Bliskiego i Środkowego Wschodu pozostaje niezmienne - twierdzi PiS.

Zarówno Prawo i Sprawiedliwość jak i Klub Parlamentarny PiS wciąż podtrzymują swoje stanowisko i opowiadają się "za niesieniem i finansowaniem pomocy humanitarnej społecznościom dotkniętym wojną lub głodem".

"PiS podtrzymuje stanowisko sformułowane w poprzednich latach o konieczności udzielania pomocy w miejscu zamieszkania osób poszkodowanych i jednocześnie odrzuca próby narzucania tzw. relokacji imigrantów do poszczególnych państw UE, w tym Polski" - czytamy w komunikacie.

– "Wypowiedzi polityków nienależących do PiS pozostają ich prywatnymi opiniami i w żadnych stopniu nie reprezentują stanowiska klubu i partii" - podano w komunikacie.

Źródło:

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze