Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocne nazwiska polityków PiS na czele list wyborczych do PE. Czarnecki: Idziemy po zwycięstwo!

M.N. 21:21 19 lutego 2019
Telewizja Republika
Chcemy wygrać wszystkie trzy wybory, które są przed nami. Żeby wygrać wybory do polskiego parlamentu musimy zwyciężyć również w wyborach do PE. Jest na to wielka szansa - powiedział na antenie Telewizji Republika Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, który był gościem red. Gójskiej w programie „W punkt”.

Joachim Brudziński, Beata Szydło, Jacek Saryusz-Wolski, Adam Bielan, Witold Waszczykowski, Elżbieta Kruk, Karol Karski, Tomasz Poręba, Zdzisław Krasnodębski, Anna Zalewska i Anna Fotyga - są wśród "jedynek" PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Decyzję podjął we wtorek Komitet Polityczny PiS.

– Chcemy wygrać wszystkie trzy wybory, które są przed nami. Żeby wygrać wybory do polskiego parlamentu musimy zwyciężyć również w wyborach do PE. Jest na to wielka szansa. Zdaję sobie sprawę, że teraz wybory do PE są dla nas najcięższe – mówił na antenie Telewizji republika europoseł Czarnecki.

– Potrzebujemy silnych nazwisk i właśnie takie propozycje dzisiaj padły– dodał. 

– Mój przykład pokazuje, że będąc aktywnym europosłem można prężnie działać w mediach na rzecz Polski – podkreślił. 

– W polityce wiele zdarza się, że z PE wraca się znowu do polityki krajowej. 

KOALICJA EUROPEJSKA

– Jest szereg wyborców PO, którzy nie zniosą Cimoszewicza czy Millera na listach Platformy. (…) To nie jest tak, że te elektoraty się zsumują – ocenił Ryszard Czarnecki w rozmowie z red. Gójską. Podobnego zdania był publicysta – Piotr Lisiewicz, który również był gościem programu „W punkt”. 

– To są przystawki. Obserwujemy proces konsumpcji. (…) Jako odrębne podmioty te partie znikają. Myślę, że miejsce SLD zastąpi „Wiosna” Roberta Biedronia, która będzie kradła wyborców po lewej stronie – dodał Czarnecki. 

Kazimierz Marcinkiewicz

– Będzie na wszelki sposoby zabiegał o swój byt. Będzie wszędzie pokazywał gębę. (…) Obstawiam, że są szanse, że jednak wyleci z list – ocenił Piotr Lisiewicz.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze