Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MOCNE! Macierewicz: Proniemiecki Onet, przeciwny bazom USA w Polsce...

AS 16:25 22 grudnia 2018
Telewizja Republika
– Proniemiecki Onet, przeciwny bazom USA w PL, załamany odejściem gen. Mattisa, wieści katastrofę USA i Polsce, sugerując, że generał Mattis porzucił prezydenta Trumpa. Od miesięcy wiadomo było, że prezydent Trump podjął decyzję o zmianie sek. obrony i to Trump zdecyduje o bazach w Polsce - napisał na Twitterze Antoni Macierewicz.

–- Odejście Mattisa to koszmarnie zła wiadomość dla NATO, a więc i dla Polski. Nie zazdroszczę ani polskim urzędnikom, ani urzędnikom innych państw NATO i UE tego, co teraz ich czeka. Problem w tym, że kłopoty urzędników to ich problem, ale problem Trumpa może się okazać problemem nas wszystkich - napisał na Onecie Bartosz Węglarczyk. 

Do tej wypowiedzi za pośrednictwem Twittera odniósł się Antoni Macierewicza. 

– Proniemiecki Onet, przeciwny bazom USA w Polsce, załamany odejściem gen. Mattisa, wieści katastrofę USA i Polsce, sugerując, że generał Mattis porzucił prezydenta Trumpa. Od miesięcy wiadomo było, że prezydent Trump podjął decyzję o zmianie sek. obrony i to Trump zdecyduje o bazach w Polsce - napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości. 

 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze