Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocne! Jaki do dziennikarza „Wyborczej”: odezwał się obrońca sowieckiej agentury

pmb 15:35 23 kwietnia 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu Twitter
Odezwał się obrońca sowieckiej agentury (wg „Sunday Times”). I kłamie nawet w tak prostej sprawie. Nie wszystkich „strajkujących nauczycieli”, tylko kilku z Sosnowca, którzy zrobili haniebny szpaler. Nie ma dla nich obrony – napisał na Twitterze Patryk Jaki w odpowiedzi do Bartosza Wielińskiego z „Gazety Wyborczej”.

„Podczas drugiej wojny światowej z niemieckich rąk zginął co trzeci polski nauczyciel. Porównując strajkujących nauczycieli do Wehrmachtu Patryk Jaki dopuścił się więc kolosalnej niegodziwości” – napisał Wieliński na Twitterze.

Co odpowiedział przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej? „Odezwał się obrońca sowieckiej agentury (wg „Sunday Times”). I kłamie nawet w tak prostej sprawie. Nie wszystkich „strajkujących nauczycieli”, tylko kilku z Sosnowca, którzy zrobili haniebny szpaler. Nie ma dla nich obrony”. Wiceminister sprawiedliwość ocenił również zdolności Wielińskiego.

„Po raz kolejny Wieliński udowadnia, że jest jednym z najgłupszych polskich „dziennikarzy”. Nawet przepisać precyzyjnie tezy nie potrafi”.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze