Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MOCNA odpowiedź PiS na KE! „Skompromitowane środowiska, które kojarzą się z postkomunizmem i donosami na Polskę”

pmb 14:35 24 lutego 2019
Flickr/Piotr Drabik/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
„Powołanie Koalicji Europejskiej jest aktem desperacji skompromitowanych środowisk, które kojarzą się z postkomunizmem, aferami i donosami na Polskę” – czytamy we wpisie Beaty Mazurek na jej profilu na Twitterze.

Liderzy Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowoczesnej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Partii Zieloni podpisali deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej.

– Powołujemy Koalicję Europejską po to, żeby bronić Polskę przed siłami antyeuropejskimi, przed tymi, którzy osłabiają, niszczą polską pozycję w Unii Europejskiej – powiedział Grzegorz Schetyna, lider koalicji.

– Podczas sobotniej konwencji PiS widzieliśmy agresję, strach i panikę. Nie usłyszeliśmy pomysłów na Unię Europejską Widzimy, jak  PiS boi się tych wyborów, następnych wyborów, jak boją się wyborczej porażki – mówił Schetyna.

„Powołanie Koalicji Europejskiej jest aktem desperacji skompromitowanych środowisk, które kojarzą się z postkomunizmem, aferami i donosami na Polskę. Ich celem jest obrona swoich wpływów i układów. Mamy program, który realnie poprawia warunki życia Polaków. PiS to lepsza przyszłość dla Polski” – napisała na Twitterze Beata Mazurek.

Źródło: twitter.com/Media/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze