Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocna deklaracja Jakiego! ,,Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, wybuduję kolejne mosty dla stolicy''

AS 11:27 9 października 2018
Twitter
– Warszawa potrzebuje co najmniej 3 nowych mostów. Dwa na południu, jeden na północy. Tę ambitną wizję nowych impulsów będę chciał realizować – powiedział na konferencji prasowej kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

– Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, wybuduję kolejne mosty dla stolicy. Warszawa potrzebuje co najmniej 3 nowych mostów. Dwa na południu, jeden na północy. Tę ambitną wizję nowych impulsów będę chciał realizować. Bardzo się cieszę, że do pomocy w realizacji wizji jest ze mną minister Jerzy Kwieciński – powiedział na konferencji prasowej kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

– Miasta bardzo dużo zyskują, jeżeli przytulają się do rzeki, jeżeli mają dobre połączenia mostowe. Takich przepraw mostowych brakuje w Warszawie, również w okolicy. Przypomnę, że po analizie przeprowadzonej przez ministerstwo stwierdziliśmy, że należy bardzo silnie wzmocnić budowę przepraw mostowych na drogach samorządowych, stąd specjalnie przygotowany program „Mosty dla regionów”. Dwa z takich mostów są również w okolicach Warszawy. Jako rząd pokazaliśmy, że potrafimy zarządzać finansami państwa, funduszami unijnymi – powiedział minister Jerzy Kwieciński.

– Chcemy wspierać ambitne plany Patryka, bo Patryk jest osobą szalenie energiczną, ambitną, ma pomysł na Warszawę. Ktoś może powiedzieć, że jest z zewnątrz, ale w Warszawie większość osób to „słoiki”, osoby, które tutaj przyjechały, ale czują się warszawiakami – dodał minister. 

Źródło: 300 polityka

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze