Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Moce stanowisko nt. imigrantów! „Nie musimy wpuszczać tych ludzi. Nie widzę powodu, by wpuszczać osoby, które nie dadzą nic Europie”

pmb 8:31 30 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Nie musimy wpuszczać tych ludzi do Europy. Nie widzę powodu, by wpuszczać osoby, które nie dadzą nic Europie. My musimy im pomóc tam na miejscu – powiedział Jan Strzeżek (przewodniczący Młodej Prawicy, Porozumienie), który był gościem red. Aleksandra Wierzejskiego w Telewizji Republika.

– To nie są uchodźcy. Uchodźca to osoba, która przemieszcza się do pierwszego napotkanego kraju. To są imigranci. (...) To Polska przyjmuje Ukraińców. Inne kraje tego nie robią. Polska zachowała się bardzo fair wobec innych krajów Unii Europejskiej – wskazywał przewodniczący Młodej Prawicy.

– Wśród emigrantów z Bliskiego Wschodu jest wiele osób, które spowodowały zwiększoną przestępczość w krajach, do których przybyli – przekonywał gość red. Aleksandra Wierzejskiego. – Uważam, że nie musimy wpuszczać tych ludzi do Europy. Nie widzę powodu, by wpuszczać osoby, które nie dadzą nic Europie. My musimy im pomóc tam na miejscu.

W programie wystąpiła również Julia Zimmermann z partii Razem.

– Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej. To jest problem, który dotyka wszystkie kraje UE. (...) Byliśmy krajem, do którego uciekali Czeczeni. (...) Dla tych ludzi, którzy są tutaj przyjechać, to wymarzona kraina: gdzie jest praca, gdzie nie ma wojny, gdzie można spokojnie wychowywać dzieci – przekonywała.

– Jeśli nie chcemy być krajem drugiej kategorii w Unii, musimy się włączyć w dyskusję na temat uchodźców – zaznaczyła Zimmermann.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze