Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Młody poseł obnaża hipokryzję PO! „Polityk zostaje sędzią Trybunału Konstytucyjnego w Niemczech? PO: to inna sytuacja niż w Polsce”

pmb 11:49 25 listopada 2018
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
„Polityk zostaje sędzią Trybunału Konstytucyjnego w Niemczech? PO: to inna sytuacja niż w Polsce. Niemcy wycinają puszczę? PO: to inna sytuacja niż w Polsce” – w taki sposób Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni) wytknął podwójne standardy Platformy Obywatelskiej.

Adam Andruszkiewicz był dzisiaj gościem programu #7x24 w Telewizji Republika. Przypomnijmy co powiedział w programie.

– Prawem podatkowym za czasów PO-PSL zajmował się politolog od zegarków (...) To nie jest tak, że w ciągu 4-5 lat zbudujemy niezależne państwo – podkreślał. – Sędziowie nie powinni brać udziału w żadnych demonstracjach, w których są politycy (...) Sędziów powinno się uregulować prawnie jeszcze bardziej – mówił polityk.

„Polityk zostaje sędzią Trybunału Konstytucyjnego w Niemczech? PO: to inna sytuacja niż w Polsce. Niemcy wycinają puszczę? PO: to inna sytuacja niż w Polsce. Niemcy budują centralne lotnisko? PO: to inna sytuacja niż w Polsce. Ambasada Niemiec w Warszawie nie musi się wysilać” – napisał Andruszkiewicz na Twitterze.

– Platforma Obywatelska czasem bardziej bardziej broni interesów Niemiec, niż ich własna ambasada – mówił Andruszkiewicz w Telewizji Republika.

Źródło: twitter.com/Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze