Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Młody bin Laden chce pójść w ślady swego ojca. Co szykuje niewiernym ?

sm 9:31 7 sierpnia 2018
Rodzina Osamy bin Ladena przyznała wreszcie, iż w ślady byłego lidera Al-Kaidy zamierza pójść jego syn - Hamza. Hamza, który przez wielu namaszczany jest na następcę Osamy, już kilka lat temu odgrażał się, iż pomści śmierć ojca. Teraz okazuj się, iż Hamza bin Laden ożenił się z córką Mohammeda al-Atty - przywódcy zamachów z 11 września 2001 roku, który pilotował jeden z uprowadzonych samolotów. I ... No właśnie, co szykuje niewiernym terrorysta Hamza?

W wywiadzie udzielonym dziennikowi The Guardian rodzina bin Ladenów przyznała, że syn zabitego terrorysty Osamy bin Ladena Hamza przeszedł pranie mózgu, które doprowadziło go do stania się terrorystom, oraz  "kiedy myśleliśmy, że już jest po wszystkim, Hamza ogłosił, iż pomści ojca. Nie chcę przechodzić tego jeszcze raz - mówi Ahmad, który chciałby przemówić do rozsądku bratankowi. - Gdybym spotkał się z Hamzą, powiedziałbym mu: Bóg cię prowadzi. Zastanów się dwa razy, co zamierzasz zrobić i nie popełniaj błędów swego ojca. Wkraczasz właśnie w najmroczniejsze i najstraszniejsze zakamarki swej duszy - dodaje Ahmad.

 

Hamza bin Laden ożenił się z córką Egipcjanina Mohammeda al-Atty - głównego przywódcy zamachów z 11 września 2001 roku, osobiście pilotującego samolot, który wbił się w jedną z wież World Trade Center. Jakiś czas temu Hamza bin Laden został określony przez Ajmana az-Zawahiriego (aktualny przywódca Al-Kaidy) mianem "lwa, który wyszedł z jaskini Al-Kaidy.

 

Co szykuje dla niewiernych potomek Osamy? Czy służby specjalne Stanów Zjednoczonych nie powinny złapać Hamzy i wsadzić do więzienia? Czy czeka nas kolejny atak 11 września? Te pytania są naprawdę istotne w kontekście tych doniesień od rodziny bin Ladenów. 

 

 

Źródło: fakt.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze