Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

M.Koc: Nie możemy pozwolić na tęczowy terror

A.N. 9:26 12 sierpnia 2020
Senator PiS Maria KocTV Republika
Gościem red. Aleksandra Wierzejskiego w porannej audycji TV Republika była senator Maria Koc z Prawa i Sprawiedliwości, która odniosła się do bieżących wydarzeń z kraju.

Senator Maria Koc została poproszona o odniesienie się do słów posłanki Lewicy Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej, która w trakcie manifestacji solidarności z zatrzymanymi w Warszawie aktywistami LGBT powiedziała: "To, co dzieje się dzisiaj z mniejszościami w naszym kraju, ze społecznością LGBT, z kobietami, które domagają się swoich praw, to jest to samo, co tak zwani prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami, kiedy im odmawiali życia i pracy we własnym kraju".

Jak mówiła, "potem cieszyli się, kiedy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów, a potem wyrywali im zęby nawet z grobów po śmierci, a potem doprowadzili do pogromów w Kielcach i mordu w Jedwabnem".

To jest tak ohydna i haniebna wypowiedź kobiety, która jest polską posłanką. (...) Jak ona widzi swoją  funkcję bycia posłem i reprezentowania polskiego narodu i wypowiada takie słowa – po pierwsze mnóstwo kłamstw, z którymi Polacy walczą. Przypisywanie Polsce i Polakom Holocaustu, sprawstwa śmierci milionów Żydów jest podłym kłamstwem. Polacy z Holocaustem nie mają nic wspólnego. Holocaust to śmierć milionów Żydów, który spowodowali Niemcy. – podkreśliła senator.

– Słyszałam, że została  juz podana do prokuratury, bo to trzeba wyjaśnić. Takie kłamstwa muszą się spotkać z ostrą reakcją. Powinna też moim zdaniem stanąć przed sejmową Komisją Etyki. – zaznaczyła Maria Koc.

– Środowiskom LGBT w Polsce nie dzieje się nic złego. Protestują, żyją sobie jak chcą, mają takie same prawa jak każdy inny obywatel. 

– Pani, która jest partnerką Michała S. ps. "Margot" powiedziała wczoraj w wywiadzie, że mają program anarchistyczny. (...) Chcą dodatkowych praw i przywilejów dla środowiska LGBT ale oni też idą do tej rewolucji kulturowej i mają na sztandarach również hasła anarchistyczne. Chcą zburzyć ład społeczny, który panuje w Polsce. Nie pozwolimy na to.

Senator odniosła się także do zwolnienia Piotra Jedlińskiego ze stanowiska prezesa Radia Nowy Świat Wcześniej dziennikarz wdał się w ostry spór z pozostałą częścią redakcji, gdy ocenił, że aktywistę LGBT Michała Sz. należy opisywać jako mężczyznę, a nie kobietę. 

– Spotkał się z ogromną nagonką z tego środowiska  liberalno-lewicowego, które pomoagało tworzyć radio, zaczęli się wycofywac sponsorzy i okazało się, że z tej enklawy wolności niewiele zostało. (...) Człowiek, który mówi prawdę, prawdę która jest niezgodna z tą ideologią (...) musi się pożegnać ze swoim stanowiskiem. Nagonka na Radio jest straszna. Widać, że panuje tam tęczowy terror, który oni chcieliby wprowadzić w całej Polsce. – wskazywała polityk.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze