Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Misiło znów błyszczy! "Jako katolik dopuszczam aborcję, to oczywiste"

M.N. 12:42 7 września 2019
Zrzut ekranu z serwisu youtube.com/Onet News
Jako katolik dopuszczam możliwość aborcji, to jest dla mnie oczywiste – powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PO-KO Piotr Misiło. Kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu oznajmił też, że jest zwolennikiem przyjmowania migrantów.

Poseł Misiło, który kandyduje do Sejmu z 24. miejsca listy KO w Szczecinie, pytany był o „sześciopak Schetyny”, z którego wymienieniem problem mieli politycy Platformy – Tomasz Zimoch, Paweł Poncyljusz i sam lider tej partii Grzegorz Schetyna. 

– Znam, niekoniecznie chcę wymieniać. Możemy porozmawiać o tym, co jest najważniejsze w naszym programie – powiedział Misiło. Jego zdaniem „Schetyna nie ma żadnego problemu” z wymieniem „szóstki”. 

W kolejnej części rozmowy odnosił się do kwestii przyjmowania imigrantów do Polski i aborcji. – Aborcja jest dla Kościoła grzechem, ale mam w tym temacie inne zdanie – powiedział. Powołał się na papieża, który – jak stwierdził – „mówi, że w określonych okolicznościach, należy wybaczyć także kobietom usuwającym ciążę”. 

– Ja jako katolik dopuszczam możliwość aborcji, to jest dla mnie oczywiste. To dla mnie bardzo trudne, dzisiaj bliżej mi do agnostyków niż do katolików – mówił polityk.

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze