Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Misiło ma niepokojące wieści... "Nowoczesna może zakończyć swój żywot"

pmb 17:18 6 czerwca 2019
Wikimedia Commons/PolskiPatryk
Czas jest taki, że te wszystkie animozje trzeba zostawić z boku i Nowoczesna, a właściwie to, co z niej zostało, musi myśleć jak pomóc opozycji, żeby wygrać jesienne wybory. (...) Nowoczesna być może w ciągu kilku dni zakończy swój żywot – powiedział Piotr Misiło (PO) na antenie Polskiego Radia 24.

– Czas jest taki, że te wszystkie animozje trzeba zostawić z boku i Nowoczesna, a właściwie to, co z niej zostało, musi myśleć jak pomóc opozycji, żeby wygrać jesienne wybory – stwierdził Piotr Misiło.

– W sobotę będzie miała miejsce rada krajowa i zobaczymy, co tam "wydebatujemy". (...) Myślę, że zaraz po wyborach samorządowych, kiedy była ukształtowana Koalicja Obywatelska i kiedy było widać, że ta współpraca była naprawdę dobra, na wielu płaszczyznach, był dobry czas, aby "skonsumować narzeczeństwo" między dwoma partiami – mówił polityk.

– Czas jest taki, że te wszystkie animozje trzeba zostawić z boku i Nowoczesna, a właściwie to, co z niej zostało, musi myśleć jak pomóc opozycji, żeby wygrać jesienne wybory. (...) Nowoczesna być może w ciągu kilku dni zakończy swój żywot.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze