Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ministerstwo Sportu i Turystki w sprawie skandali w kolarstwie. Gwałty, zastraszania...

kos 17:32 25 listopada 2017
facebook.com/tourdepologne
Ministerstwo Sportu i Turystyki wydało oświadczenie w sprawie afery w polskim kolarstwie.

Przypominamy, że Piotr Kosmala, były wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego, w rozmowie z WP SportoweFakty, opowiedział o skandalach w polskim kolarstwie. Miało mieć miejsce zastraszanie, seks z podopiecznymi, a nawet gwałty.  

 - W związku z informacjami, które ukazały się w artykule dziennikarza portalu WP SportoweFakty Marka Bobakowskiego informujemy, że kilkanaście dni temu w siedzibie MSiT pojawili się przedstawiciele firmy realizującej audyt w PZKol, którzy przekazali informacje świadczące o możliwości popełnienia przestępstwa przez osoby pełniące w PZKol istotne funkcje – możemy przeczytać w oświadczeniu ministerstwa. 

Odpowiednia notatka została już przekazana do Prokuratora Krajowego. Na chwilę obecną ministerstwo przestało również finansować związek.

- To dopiero wierzchołek góry lodowej. W informacjach, które osoby pokrzywdzone zdecydowały się przekazać, znalazły się również takie, które dotyczą gwałtu. Były również wątki dotyczące podawania bez wiedzy poszkodowanej w połączeniu z alkoholem środka farmaceutycznego – powiedział w rozmowie z wp.pl Kosmala.

 

 

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze