Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Minister Sprawiedliwości: będziemy domagać się postępów śledztwa ws. byłego szefa KNF

PR 12:18 14 listopada 2018
Telewizja Republika
W środę, prokurator generalny Zbigniew Ziobro przekazał, że będzie domagać się postępów w sprawie byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego. Zapowiedział, że śledztwo w sprawie popełnienia przez niego przestępstwa, ma być prowadzone bardzo intensywnie.

 

Po dymisji szefa KNF Marka Chrzanowskiego, premier Morawiecki spotkał się z ministrem sprawiedliwości, prokuratorem generalnym Zbigniewem Ziobro oraz szefami służb - ministrem koordynatorem ds. służb specjalnych Mariuszem Kamińskim, prokuratorem krajowym Bogdanem Święczkowskim, szefem CBA Ernestem Bejdą oraz zastępcą szefa ABW Norbertem Lobą.

Minister Sprawiedliwości przekazał, że podczas spotkania zostały zrelacjonowane działania, które zostały już podjęte i te, które są w planach.

- Prokuratura na moje polecenie wszczęła śledztwo, jest one intensywnie już prowadzone wspólnie z CBA - powiedział Ziobro.

- Śledztwo będzie prowadzone bardzo intensywnie. Będziemy domagać się postępów tego śledztwa od prowadzących je prokuratorów – dodał.

Prokurator Generalny przekazał, że o wynikach postępowania, jeśli nie będzie to kolidować z interesem podejmowanych działań, będzie informował o wynikach postępowania.

 

Źródło: twitter.com/ZiobroPL, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze