Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Minister sportu leci do Rio. "Jestem pewny, że olimpijczycy dadzą nam powody do radości"

mg 13:32 4 sierpnia 2016
Witold Bańka, minister sportu i turystyki telewizja republika
Minister Witold Bańka w pierwszym tygodniu Igrzysk Olimpijskich, będzie przebywał na miejscu w Rio de Janeiro – poinformowała rzecznik ministerstwa.

Bańka weźmie udział w uroczystej ceremonii otwarcia Igrzysk, a także 10-sierpnia w uroczystościach z okazji „Dnia Polskiego” w Rio. Odwiedzi też większość  aren, by móc na żywo wspierać reprezentantów Polski. 

– Lecę do Rio wspierać naszych olimpijczyków i będę na miejscu przez pierwszy tydzień. Czuję się w obowiązku być tam razem z nimi. Igrzyska to niezwykły czas, nie tylko dla głównych bohaterów, jakimi są sportowcy i ich trenerzy, ale to także szczególny czas dla mnie. Byłem sportowcem i wiem, jak ważne jest przygotowanie się do takiej imprezy. Ze swojej strony i ze strony ministerstwa dołożyliśmy wszelkich starań, aby sportowcom niczego nie brakowało. Wypłacając najszybciej w historii środki na przygotowania do Igrzysk Olimpijskich zapewniliśmy związkom ciągłość finansową a zawodnikom komfort psychiczny.  Jestem przekonany, że ze spokojną głową, pewni siebie i skupieni tylko na sporcie olimpijczycy, dadzą nam powody do radości – mówi minister Witold Bańka. 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze