Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Minister Borys-Szopa: Polska silna jest tylko wówczas, kiedy silne są rodziny ją budujące

PR 16:39 29 czerwca 2019
twitter.com/MRPiPS_GOV_PL
W Mroczy (woj. kujawsko-pomorskie), na stadionie miejskim zorganizowano piknik z okazji inauguracji programu "500+ na każde dziecko". - Polska silna jest tylko wówczas, kiedy silne są rodziny ją budujące - podkreśliła w sobotę szefowa MRPiPS Bożena Borys-Szopa. Zachęcała też do jak najszybszego składania wniosków w programie Rodzina 500+. "Również dla jedynaków" – przypomniała.

 

W sobotę Borys-Szopa wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim odwiedziła piknik rodzinny w Mroczy w woj. kujawsko-pomorskim.

- Rząd Zjednoczonej Prawicy od samego początku stawiał na dobro rodziny, bo Polska silna jest tylko wówczas, kiedy silne są rodziny ją budujące - powiedziała minister.

 

 

- Żebyście państwo już nawet w nocy z 30 (czerwca) na 1 (lipca) składali swoje wnioski o 500+. Proszę pamiętać, że również dla jedynaków. Oboje z panem premierem będziemy czekać na wasze pierwsze wnioski i będziemy je sprawnie realizować, żebyście państwo jak najszybciej te pieniądze otrzymali - zapewniła Borys-Szopa, dodając też, że w Mroczy rozpoczyna się "wielka akcja 500 z drugim plusem".

 

 

-Jednym z najlepszych akcentów tego rządu jest inwestycja w rodzinę, bo wy rodzice i dziadkowie wiecie najlepiej, jak pieniądze przekazane na wasze konto spożytkować - najlepiej dla swoich pociech – dodała.

 

 

Czytaj także:

Prezydent: musimy walczyć bardzo twardo, by nasi rolnicy byli traktowani w ramach UE sprawiedliwie

Źródło: twitter.com/MRPiPS_GOV_PL

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze