Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Miller: Śledztwo w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej jest skandaliczne

EmaPob 12:39 17 października 2016
Leszek MillerTelewizja Republika
Były premier Leszek Miller stwierdził w programie "Gość Poranka", że działania w Warszawie w kwestii reprywatyzacji są skandaliczne. - Ja i tysiące obywateli Rzeczypospolitej czekamy, aż wreszcie się zaczną pierwsze procesy sądowe i zapadną pierwsze wyroki. Bardzo mnie ucieszyła decyzja ministra Ziobro postępowanie, dotyczące okrutnego morderstwa Pani Jolanty Brzeskiej – mówił na antenie TVP INFO Miller.

Zdaniem Leszka Millera śledztwo prowadzone w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej jest skandaliczne i należy wyciągnąć konsekwencje w tej sprawie. 

– Sprawę kobiety, która walczyła o prawa lokatorów i którą znaleziono spaloną w lesie kabackim, prokurator uznał jako samobójstwo. Przecież to woła o pomstę do nieba – stwierdził wicepremier.

" Życzę Panu ministrowi Ziobro powodzenia "

Były premier dodał też, że życzy powodzenia ministrowi Zioobrze w rozwiązaniu tej sprawy. - Życzę Panu ministrowi Ziobro powodzenia w dociekaniu prawdy i znalezieniu sprawców tego morderstwa - mówił.

– Nie ma świętych profesji i świętych zawodów. Trąd potrafi się zagnieździć również w pałacu sprawiedliwości, jak i w pałacu prokuratorskim. Trzeba teraz wiele wysiłków, żeby tych sędziów i tych prokuratorów nie tylko usunąć, ale także doprowadzić do tego, żeby ponieśli zasłużoną karę – powiedział na koniec rozmowy Miller.

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze