Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Miller o liście byłych prezydentów: Nie należę do tego kręgu towarzyskiego. To krąg skupiony głównie wokół "Gazety Wyborczej"

kg 9:10 27 kwietnia 2016
Telewizja Republika
– Nie należę do tego kręgu towarzyskiego. To krąg polityczno-towarzyski skupiony najogólniej rzecz biorąc wokół "Gazety Wyborczej". Zawsze miałem z tym kręgiem kłopoty (...) Ja nie mogę powiedzieć, że te dwadzieścia parę lat budowy w Polsce demokracji parlamentarnej, gospodarki rynkowej, że to wszystko poszło na marne i że wystarczy podmuch, że wystarczy jakieś zachowanie jednego czy drugiego ministra, czy nawet całego rządu, a Polska się załamie. Mam lepszą ocenę trwałości mojego kraju – powiedział były premier Leszek Miller w TVP Info.

Leszek Miller odniósł się na antenie TVP Info do zarzutów opozycji, według której Prawo i Sprawiedliwość chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Zdaniem byłego premiera, chociaż traktat z Lizbony przewiduje możliwość wyjścia z UE, to może to nastąpić wyłącznie na własne życzenie. – W Polsce ja nie widzę takich tendencji i takich zamiarów. Zresztą myślę, że przytłaczająca większość moich rodaków w takim referendum odpowiedziałaby twierdząco, że chce być dalej w Unii Europejskiej – dodał.

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze