Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Michałek: My pracujemy codziennie. Chcemy przekonać, żeby wszyscy wyborcy poszli do urn

RO 10:59 4 lipca 2020
Portal TV Republika
W programie ,,Polska na dzień dobry’’ Marlena Nowakowska gościła Iwonę Michałek – wiceminister rodziny pracy i polityki społecznej

Rozmowa odbyła się w Grudziądzu, gdzie pani wiceminister spędziła młodość. Pani Michałek wspomina, że uwielbia jazdę na motocyklu i często wybiera się na wycieczki. Pasją zaraziła się od syna, który jeździł motocyklami. W tej chwili cała rodzina pani Iwony podziela tę pasję.

Jeżdżąc motocyklem trzeba umieć przewidywać i stosować się do przepisów ruchu drogowego, wtedy zmniejsza się ryzyko nieprzewidzianych, niebezpiecznych sytuacji. – dodaje minister.

Według Michałek stwierdzenie, że motocykle są niebezpieczne powstało głównie przez młodych, niedoświadczonych motocyklistów, którzy przeceniają swoje umiejętności nierzadko przepłacają to życiem.

- ,,Grudziądz jest największym miastem w Polsce bez uczelni państwowej. W tej chwili jest szansa na otworzenie szkoły. Obecny minister jest przychylny temu pomysłowi. Ja będę robiła wszystko co w mojej mocy, aby to się stało jak najszybciej’’ – powiedziała minister.

Na kogo Zjednoczona Prawica przede wszystkim liczy w nadchodzącej turze wyborów?

- ,,My pracujemy codziennie. Chcemy przekonać, żeby wszyscy wyborcy poszli do urn. Ci którzy głosowali na Andrzeja Dudę chcemy, żeby poszli jeszcze raz. Pan Trzaskowski często mija się z prawdą powoduje to, że nie mam żadnej nadziei, że to będzie dobry prezydent’’ – podkreśliła minister.

 

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze