Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Michał Kamiński jak Nowak? W 2011 r. nie wpisał zegarka za 37 tys. złotych

mk 14:33 18 lutego 2015
RYSZARD HOŁUBOWICZ/CC
Jak wynika z najnowszego oświadczenia majątkowego Michała Kamińskiego, nowy szef CIR posiada zegarek marki Paul Picot model Gentleman 42 wart 37 tys. złotych. Jednak okazuje się, że Kamiński miał ten zegarek już w 2011 roku, jednak wówczas nie wpisał go do oświadczenia.

Dopytywany przez dziennik Fakt, Kamiński stwierdził, że nowy zegarek kupił po zakończeniu kadencji europosła i to jest przyczyną, dla której nie wpisał go do oświadczenia. – Ten zegarek był najdroższy, a kupiłem już po tym, jak przestałem być europosłem. Poprzednie wpisane były wcześniej – powiedział Michał Kamiński.

Jednak Fakt dotarł do zdjęcia z 2011 roku, na którym Michał Kamiński ma na ręku dokładnie ten sam model zegarka, czyli Gentelman 42 marki Paul Picot. W oświadczeniach majątkowych z tamtego czasu nie ma informacji o posiadaniu tego luksusowego zegarka.

Ostatnimi czasy niewpisanie drogiego zegarka do oświadczenia majątkowego pogrążyło posła Platformy Obywatelskiej, byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Nie wiadomo, jak będzie w przypadku Kamińskiego. 

11_670_04

źródło: dokument oświadczenia majątkowego Michała Kamińskiego dostępny na stronie Kancelarii Premiera

Źródło: fakt.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze