Michał Helik bohaterem meczu w Anglii! Zdobył dwie bramki i dał zwycięstwo Barnsley

Michał Helik bohaterem meczu w Anglii
twitter/Michal Helik

Barnsley FC pokonało u siebie Huddersfield Town w meczu 21. kolejki Championship. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Michał Helik.

Michał Helik zdobył dwie bramki dla Barnsley w wygranym 2:1 meczu u siebie z Huddersfield Town w 21. kolejce Championship.

Polak zdobył już trzy gole w spotkaniach ligi angielskiej.

Najpierw Helik trafił do siatki w 21. minucie, doprowadzając do remisu po golu zawodnika gości Rarmaniego Edmondsa-Greena. Wynik ustalił w doliczonym czasie drugiej połowy.

Tuż przed końcem spotkania zdobył gola, który przesądził o zwycięstwie Barnsley.

pil_670

Dzięki temu zwycięstwu Barnsley awansowało na 10. miejsce w tabeli

Barnsley zajmuje 10. miejsce w Championship z dorobkiem 31 punktów. Liderem jest Norwich City. Ma 43 punkty po 20 meczach.

Źródło: Barnsley