Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mężczyzna z siekierą wtargnął do sekretariatu prezydenta Grudziądza

K.B. 20:22 3 października 2019
wikimedia commons
Mężczyzna z siekierą w ręku wtargnął w czwartek do sekretariatu prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego - informują media. 34-latek groził sekretarce, ale sam opuścił urząd. Został już zatrzymany przez policję.

– Około godziny 13.00 do sekretariatu przy gabinecie prezydenta wtargnął mężczyzna, który siekierą sterroryzował sekretarki. Jedna z nich miała ostrze przystawione do twarzy. Tylko bardzo odpowiedzialna reakcja obu urzędniczek i zachowana przez nie zimna krew sprawiły, że napastnik nie zdołał zrealizować swojego planu i nie dostał się do gabinetu Macieja Glamowskiego – napisała w oświadczeniu wydanym przed godziną 17.00 rzecznik prezydenta Grudziądza.

Pracowniczki biura zaalarmowały policję i straż miejską. – Dzięki współpracy Urzędu Miejskiego z funkcjonariuszami napastnik został niebawem przy ulicy Długiej zatrzymany przez policję – dodała rzeczniczka.

Rzecznik prasowy grudziądzkiej policji sierż. sztab. Maciej Szarzyński powiedział, że na szczęście nic się nie stało, a mężczyzna po uzyskaniu od jednej z sekretarek informacji, że prezydenta nie ma w gabinecie, opuścił budynek. Policjant potwierdził, że wcześniej napastnik groził sekretarce i o to jest teraz podejrzany.

Napastnik został zatrzymany i trzeźwieje, gdyż miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze