Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Messi zbojkotował ceremonię wręczenia medali Copa America! Wiemy, jak sędzia tłumaczy czerwoną kartkę [WIDEO]

M.N. 19:59 7 lipca 2019
Wikimedia Commons
Nie chcę być częścią tego spektaklu zepsucia - powiedział Lionel Messi, kapitan reprezentacji Argentyny. Drużyna "Albiceleste" zajęła trzecie miejsce na turnieju Copa America, ale zawodnik Barcelony zbojkotował ceremonię w Sao Paulo i nie odebrał medalu. 32-latek po raz drugi w karierze otrzymał czerwoną kartkę.

Uroczystość odbyła się bezpośrednio po meczu Argentyny z Chile (2:1) o trzecią lokatę. W tym spotkaniu Messi po raz drugi w karierze reprezentacyjnej otrzymał czerwoną kartkę.

W 37. minucie Lionel Messi i Gary Medel starli się przy linii końcowej. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to Chilijczyk jest agresorem i zdecydowanie przesadza z siłą. Na nagraniach widać jednak, że to Argentyńczyk pierwszy odpycha rywala, a następnie sprowokowany wykonuje ruch barkiem w kierunku jego twarzy. Właśnie to było podstawą do wyrzucenia gwiazdora Barcelony z boiska.

"Użycie języka i/lub gestów wyzywających, obrażających lub poniżających, prowokujących przeciwnika, gdy piłka nie znajdowała się w grze. Wymierzanie mocnego uderzenia w ramię "- napisał arbiter w raporcie, do którego dotarli dziennikarze argentyńskiej gazety "Clarin".Źródło: IAR, media, Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze