Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Media z całego świata doceniają Kubicę! „To cud”

M.N. 15:19 30 listopada 2017
Wikimedia Commons
Robert Kubica zakończył swoje testy Williamsa. Polak osiągnął najlepsze wyniki ze wszystkich kierowców tego teamu. Media nie mają wątpliwości. Zobaczymy Kubicę w starcie przyszłego sezonu!

O występie Kubicy, który był najszybszy z kierowców Williamsa podczas całych testów, szeroko rozpisują się światowe media. "Autosport" przytacza wypowiedzi Paddy'ego Lowe'a, który powiedział, że to nie czasy są ważne. Zespół chciał zobaczyć Kubicę w bolidzie i wygląda na to, że wszystko poszło dobrze.

– Jak można się było spodziewać, członkowie zespołu i personel nie potwierdzają, ale możemy kategorycznie stwierdzić, że Robert Kubica został wybrany nowym kierowcą Williamsa w 2018 roku w miejsce Felipe Massy. Nie jest znana data ogłoszenia, ale w tej chwili nie jest to najważniejsze pytanie – czytamy w „Motorsport”.

Ostatnio w sieci pojawił się film pokazujący jak wygląda jego prawa ręka. Jak widać, nadgarstek Kubicy nie jest sprawny, a jego ręka nie wygląda naturalnie. Mimo to, polski kierowca osiąga bardzo dobre czasy na torze i jest w stanie konkurować z innymi, w pełni sprawnymi kierowcami.

 

Źródło: onet.pl, rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze