Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Media: Porozumienie Realu z Lewandowskim

M.N. 16:13 16 marca 2018
Getty Images
Robert Lewandowski ma już dogadane warunki kontraktu z Realem Madryt – informuje Francesc Aguilar z dziennika "Mundo Deportivo". Dziennikarz, który słynie z dobrych informacji, podał, że Pini Zahavi dwukrotnie spotkał się z dyrektorem generalnym Królewskich Jose Angelem Sanchezem i dogadał wszystkie szczegóły dwuletniej umowy z opcją przedłużenia o trzeci rok.

"Ustalono podstawowe punkty przyszłego kontraktu z Realem Madryt, który miałby obowiązywać przez dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok, poprawiając ostentacyjnie umowę, jaką piłkarz miał z bawarskim klubem" - napisało "Mundo Deportivo".

Katalońska gazeta odnotowała, że zakontraktowanie Lewandowskiego nastąpiłoby w chwili, kiedy transfer Neymara na Santiago Bernabeu nie jest pewny, a przejście Harry'ego Kane'a z Tottenhamu do Realu raczej niemożliwe.

Zdaniem "Mundo Deportivo" Lewandowski miałby zastąpić na Santiago Bernabeu Karima Benzemę. Wskazuje, że choć francuski napastnik był ulubionym partnerem w ataku Cristiano Ronaldo, to prezes Realu chce "wzmocnić zespół i nie jest skory do sentymentalizmu".

Robert Lewandowski miałby w Realu Madryt zastąpić Karima Benzemę, co - zdaniem "MD" - niekoniecznie może spodobać się Cristiano Ronaldo.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze