Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Media KOD? Jastrzębowski: Nie będzie z tego nawet namiastki niezależnego apolitycznego medium

zm 14:38 7 czerwca 2016
Telewizja Republika
– Z tej mąki wyjdzie zakalec – skomentował nowo powstające media Komitetu Obrony Demokracji szef „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski.

Informację o założeniu nowego serwisu podał serwis wirtualnemedia.pl. Serwis KOD-u rozpoczął pracę 4 czerwca i jak zapowiadają przedstawiciele organizacji, w przyszłości może też powstać się radio, radio internetowe i telewizja.

Obiektywne, apolityczne medium?

Jak zachęca na stronie serwisu była szefowa radiowej „Trójki” Magda Jethon, tworzące nowe medium "Koduj24.pl jest i będzie niezależny, niezwiązany z żadną partią polityczną", a jego zadaniem będzie "obiektywne i bezstronne prezentowanie różnych punktów widzenia na temat ważnych wydarzeń w życiu publicznym, społecznym i kulturalnym".

Negatywnie przygotowanie serwisu ocenia szef „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski. – Serwis KODuj24.pl zrobiony jest fatalnie. Poza tym nie wierzę w media robione przez ludzi pracujących za darmo – mówił publicysta w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Jak dodał "nie będzie z tego nawet namiastki niezależnego apolitycznego medium, bo KOD jest całkowicie zależny od PiS, choć a rebours"".

Źródło: wirtualnemedia.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze