Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek nie ma wątpliwości: treść "przeprosin" portalu Gazeta.pl dalece odbiega od warunków wezwania przedsądowego

M.N. 14:01 2 lutego 2019
Telewizja Republika
Treść i forma "przeprosin" portalu Gazeta.pl dalece odbiega od warunków wezwania przedsądowego, ale też od standardów ludzkich zachowań w tego typu sytuacjach - poinformowała na Twitterze Beata Mazurek, rzecznik PiS.

Na stronach internetowych portalu Gazeta.pl zostało zamieszczone oświadczenie pod tytułem - Portal Gazeta.pl przeprasza Jarosława Kaczyńskiego za błąd w artykule, "w związku z nieprawdziwą informacją zamieszczoną w jednym z artykułów na stronie portalu".

 

"Portal Gazeta.pl przeprasza pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisaliśmy przez pomyłkę, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa" - napisano w oświadczeniu opublikowanym w nocy z piątku na sobotę.

 

"Gazeta Wyborcza" opublikowała we wtorek stenogram nagrania rozmowy m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem, która dotyczy planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna. Budowa miała być sfinansowana z kredytu udzielonego przez bank Pekao SA w wysokości do 300 mln euro, czyli ok. 1,3 mld zł - podała "GW". W biurowcu miały się znaleźć m.in. apartamenty, hotel i siedziba fundacji Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego.

 

Źródło: Telewizja Republika, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze