Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek: Nagrody nie były akceptowane i to nie była żadna afera

am 20:05 5 kwietnia 2018
twitter.com
To nie jest żadne mszczenie się. Nasza decyzja, o której dzisiaj powiedział prezes Kaczyński wynika z tego, że nagrody, o których od dłuższego czasu mówimy, są społecznie nieakceptowane – odniosła się Beata Mazurek do zmian, które dziś na konferencji zapowiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

– Nie jest tak, że wynagrodzenia osób piastujących funkcje w samorządach są też akceptowane, bo nie są i przede wszystkim są to też osoby, które zostają desygnowane na swoje funkcje z wyboru powszechnego. Chcemy pewne rzeczy uporządkować. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji takiej, że wójt będzie zarabiał więcej niż minister czy wiceminister. Będziemy się temu przyglądać i stosowny projekt na jednym z najbliższych posiedzeń Sejmu złożymy – tłumaczyła Wicemarszałek Sejmu.

Zaznaczyła również, że decyzje ws. nagród zostały podjęte przez Komitet Polityczny jednogłośnie.  – Szefem partii jest Jarosław Kaczyński. Jednomyślność Komitetu Politycznego była co do tego, żeby podjąć taką, a nie inną decyzję. Jak będziemy jednością, to będziemy skutecznie reformować państwo, będziemy wygrywać wybory, wsłuchując się w głos ludzi, mamy na to szansę. Nagrody nie były akceptowane i to nie była żadna afera – podsumowała.

W czwartek o godz. 14 w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: dorzeczy.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze