Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek: Maski opadły. Dla politycznych interesów, liderzy PSL rezygnują z tożsamości

AS 12:54 8 marca 2019
Telewizja Republika
– Maski opadły.Dla politycznych interesów,liderzy PSL rezygnują z tożsamości, samodzielności,konserwatyzmu partii na rzecz aliansu z lewacką ideologią.Protesty ich działaczy wobec KE są wyraźnie ignorowane. Myślę, że Polska Wieś w wyborach "doceni" ideologiczną rewolucję poglądów w PSL - napisała na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

– Jeżeli ktoś chce w takim związku funkcjonować, to ja nie widzę przeszkód, żeby jakieś prawne kwestie były tak uregulowane, żeby te osoby nie miały problemów w odwiedzaniu się nawzajem w szpitalu albo w dziedziczeniu (...) Ja bym nazwał to związkiem – na pewno nie małżeństwem; a partnerskim, jak ktoś sobie życzy – powiedział w RMF FM Jarosław Kalinowski, były prezes PSL i europoseł z ramienia tej partii.

– Maski opadły.Dla politycznych interesów, liderzy PSL rezygnują z tożsamości, samodzielności,konserwatyzmu partii na rzecz aliansu z lewacką ideologią.Protesty ich działaczy wobec KE są wyraźnie ignorowane. Myślę, że Polska Wieś w wyborach "doceni" ideologiczną rewolucję poglądów w PSL - napisała na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze