Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek: Będziemy respektować wyroki TSUE, natomiast czekam na propozycję, którą przedstawi ewentualnie rząd

AS 12:56 23 października 2018
fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska
– Wygląda na to, że zwiększymy swój stan posiadania, jeśli chodzi o sejmiki wojewódzkie. O tym mówiliśmy wielokrotnie. Państwo doskonale o tym wiecie, że zależało na tym, aby poprawić wyniki w sejmiku wojewódzkim. Mam nadzieję, że tak się stanie – powiedziała Beata Mazurek na briefingu w Sejmie

– Powtórzę to, o czym mówiliśmy. Będziemy respektować wyroki TSUE, natomiast czekam na propozycję, którą przedstawi ewentualnie rząd, ponieważ to rząd dysponuje materiałami, korespondencją, między polskim rządem a TSUE czy KE – powiedziała Beata Mazurek na briefingu w Sejmie. 

–  Nie żartujmy. Przecież powiedziałam to [o eliminacji PSL] w kontekście wyborów samorządowych i ta eliminacja to czerwona kartka. Tylko i wyłącznie tyle, albo aż tyle. PSL rozpaczliwie mnie zaatakowało, w sposób niesłuszny. Dokonało nadinterpretacji. To słowo jest używane w wielu płaszczyznach i wielu odniesieniach, nie tylko w takim, jakim wskazało go PSL – mówiła. 

– Wygląda na to, że zwiększymy swój stan posiadania, jeśli chodzi o sejmiki wojewódzkie. O tym mówiliśmy wielokrotnie. Państwo doskonale o tym wiecie, że zależało na tym, aby poprawić wyniki w sejmiku wojewódzkim. Mam nadzieję, że tak się stanie – dodała Beata Mazurek. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze