Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Matka i przyjaciele są przekonani, że Emil został zamordowany, ponieważ rozpoznał milicjantów...”. Moncne teksty w najnowszej "GP"!

8:07 12 czerwca 2019
Gazeta Polska
W sprawie śmierci Emila Barchańskiego pojawiły się zupełnie nowe tropy. Prowadzą one do Departamentu I, czyli komunistycznego wywiadu. W prowadzonym przez IPN śledztwie został przesłuchany Aleksander Makowski, funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, który w czasach PRL zajmował się inwigilacją m.in. księdza Franciszka Blachnickiego oraz papieża Jana Pawła II” – pisze w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” Dorota Kania.

Emil Barchański zginął 3 czerwca 1982 r. – ciało 17-latka odnaleziono w nurtach Wisły. Jego matka, Krystyna Barchańska, i przyjaciele są przekonani, że Emil został zamordowany, ponieważ rozpoznał milicjantów, którzy go bili podczas przesłuchania. Prokurator Mariusz Rębacz z pionu śledczego Instytutu Pamięci Narodowej odnalazł dokumenty, które potwierdzają udział wywiadu PRL w sprawie Emila Barchańskiego - pisze Dorota Kania w najnowszym numerze "Gazety Polskiej".

 

Czytaj więcej w najnowszej "Gazecie Polskiej".

 

W najnowszym numerze, Tomasz Terlikowski zastanawia się, czy w kościele katolickim zniesiony zostanie celibat;  Katarzyna Gójska pisze o "Końcu Donalda"; Krzysztof Wołodźko analizuje samorządowy plan opozycji na wybory.

Polecamy najnowszy numer "Gazety Polskiej".

 

 

 

Czytaj także:

NOCNA ZMIANA \ Zemsta Rosjan i jej skutki, które odczuwamy do dziś!

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze