Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mateusz Morawiecki: Chcę debaty z polskim biznesem

A.N 19:15 11 października 2019
Wikimedia Commons
Premier zapowiedział powyborcze spotkanie z polskimi przedsiębiorcami. – Spotkajmy się w gronie przedstawicieli dużych i małych firm, szefów związków zawodowych i członków rządu – napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

W piątek  premier Mateusz Morawiecki wyszedł z inicjatywą spotkania z przedstawicielami biznesu. Premiera zainspirował do tego Kongres 590, który odbył się w Jasionce.

– Uważam, że zaufanie i poparcie społeczne, jest niezbędnym elementem realizacji wspólnej, długoterminowej strategii, którą przedstawiliśmy kilka lat temu w postaci Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Już wtedy wskazaliśmy kilka zasadniczych pułapek rozwoju. To, że one wystąpiły nie jest przedmiotem sporu, niezależnie jak oceniamy pierwsze 25 lat rozwoju gospodarczego III RP–podkreślał.

– Chciałbym, odpowiadając na apel prezesa jednej  z dużych firm informatycznych obecnych na spotkaniu w Rzeszowie, żebyśmy niedługo po wyborach zorganizowali wzorem wielu krajów zachodnich otwartą debatę z polskim biznesem– napisał.

Szefowie resortów gospodarczych oraz premier rządu powinni angażować się w otwarty dialog nie tylko na temat wyzwań, ale też codziennych barier, które uniemożliwiają rozwój polskim przedsiębiorstwom. Bardzo liczę na takie spotkanie.– wyraził nadzieję Premier.

Kongres 590 to coroczne spotkanie, skupijące przedstawicieli polskiego biznesu, nauki i polityki, a także wielu gości zagranicznych. 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze