Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mateusz Klich w najlepszej jedenastce pierwszej kolejki Premier League!

17:31 15 września 2020
Piłkarz Mateusz Klich.Twitter, bet365 (@bet365)
Mateusz Klich strzelił gola na Anfield w przegranym przez Leeds United 3:4 spotkaniu z Liverpoolem w 1. kolejce ligi angielskiej. Polak po debiucie w Premier League zebrał znakomite recenzje, a sam postanowił skomentować swój występ w mediach społecznościowych.

Pochwałom nie ma końca!

Portal Skysports.com wystawił Polakowi notę 8 w 10-stopniowej skali. Żaden z piłkarzy przebywających na boisku nie otrzymał wyższej oceny. Takie same portal wystawił jedynie Salahowi i Harrisonowi.

"Bardzo dużo walczył, ale dał też piłkarską jakość. Mądrymi podaniami i biegami do przodu spajał ataki Leeds. Jeden z takich biegów pozwolił mu strzelić gola, którym doprowadził do trzeciego remisu w meczu. Jeden kluczowy blok idealnie podkreślił pracę, jaką wykonał w sobotę" - czytamy w uzasadnieniu.

Notę 7 w 10-stopniowej skali wystawił Klichowi "The Independent". Takie same noty w Leeds otrzymali jedynie bramkarz Illan Meslier, Helder Costa oraz Bamford. "Był niesamowicie pracowity, bardzo dobrze prezentował się w przejściach z obrony do ataku. Zdobył piękną bramkę" - czytamy w uzasadnieniu.

Źródło: Twitter, sport.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze