Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Matecki: Cała prawda o kampanii Rafała Trzaskowskiego!

AS 18:49 21 czerwca 2018
Telewizja Republika
Gościem Marcina Bąka w programie Telewizji Republika ''Wolne głosy - popołudnie'' był Dariusz Matecki z portalu prawicowyinternet.pl - - Rafał Trzaskowski był ministrem cyfryzacji, był wiceministrem spraw zagranicznych, był europosłem. Czy ktoś moze wskazać, co Rafał Trzaskowski zrobił dla Polski, dla Warszawy? Ja czegoś takiego nie potrafię wskazać a trochę się już polityką interesuje - powiedział w programie.

– Rafał Trzaskowski był ministrem cyfryzacji, był wiceministrem spraw zagranicznych, był europosłem. Czy ktoś moze wskazać, co Rafał Trzaskowski zrobił dla Polski, dla Warszawy? Ja czegoś takiego nie potrafię wskazać a trochę się już polityką interesuje - stwierdził Dariusz Matecki. 

– Patryk Jaki ma zdecydowane sukcesy dla Warszawy i ludzie chętnie przychodzą na jego spotkania. Nawet w Wilanowie, gdzie Platforma Obywatelska ma potężne poparcie nikt z zewnątrz nie pojawił się na spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim - zauważył gość Telewizji Republika. 

– Kilka dni temu Rafał Trzaskowski zorganizował tweet up. Podobny tweet up zorganizował na barce Patryk Jaki i były tłumy dziennikarzy, pojawili się także ci z lewej strony na przykład z ,,Gazety Wyborczej''. Na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim opozycyjne media nie dostały zaproszeń a pytania zadawali tylko ludzie z młodzieżówki PO - powiedział dziennikarz portalu prawicowyinternet.pl.

– Moim zdaniem Rafał Trzaskowksi się trochę przeliczył. Miał kiedyś bardzo dobrą kampanię, bardzo nagłośnioną, gdzie wykorzystywał celebrytów. Ona była naprawdę żenująca, bardzo polecam. Brali w niej udział aktorzy tacy jak Karolak czy Żebrowski (...) Kampania internetowa, ktorą wtedy zorganizował Rafał Trzaskowski przyniosła sukces, bo został europosłem - powiedział. 

– Patryk Jaki daje informacje, że jest spotkanie i przychodzi na nie każdy. Większość z nich jest odwiedziana przez działacy KOD-u i tych organizacji pokrekwnych.  (...) Oni mają na to taktykę - krzyczą, przerywają, nagrywają. Nikt im tego nie zabrania, Patryk Jaki ich oczywiście upomina, ale z nimi rozmawia.  (...) A tutaj u Rafała Trzaskowskiego próbowano mi wyrwać telefon. Proszę to sobie porównać - zauważył gość Telewizji Republika.

– Moim zdaniem wynika to z samej osobowiści Rafała  Trzaskowskiego. On się czuje trochę lepszy od innych, ma doktorat. (...) Patryk Jaki jak idzie na te spotkania rozmawia z każdym. każdego wysłucha, z każdym porozmawia - dodał. 

 

Skandaliczy spot Rafała Trzaskowskiego o którym mówił Dariusz Matecki: 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze