Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Marta Kaczyńska: Nigdy nie przestanie mi brakować rodziców

M.N. 7:10 11 kwietnia 2018
Telewizja Republika
– Byli wspaniałymi rodzicami, myślę, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jak byli wyjątkowymi ludźmi, jak bardzo otwartymi na innych, jak bardzo empatycznymi, jak bardzo ich brakuje w tej chwili – mówiła na antenie TVP Info córka Marii i Lecha Kaczyńskich, Marta Kaczyńska, w ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej. – Nigdy nie przestanie mi ich brakować, a z upływem czasu coraz bardziej doceniam, jak wspaniałymi byli ludźmi i ile im zawdzięczam – dodała.

– Ja do tej pory, i myślę, że zawsze już tak będzie, dzielę swoje życie na czas do momentu śmierci moich rodziców i później – przyznała. – To są jakby dwa zupełnie różne życia; nieprzystające do siebie zupełnie – podkreśliła Kaczyńska.

– Nigdy nie przestanie mi ich brakować, a z upływem czasu, coraz bardziej doceniam, jak wspaniałymi byli ludźmi i ile im zawdzięczam – mówiła o swoich rodzicach córka pary prezydenckiej.

– Kończy etap marszów, które były organizowane po mszach odprawianych każdego dziesiątego miesiąca i myślę, że stanowi piękne zwieńczenie tej wieloletniej, społecznej, oddolnej inicjatywy i w sposób godny upamiętni ofiary katastrofy w samym sercu Warszawy – oceniła.

Pytana, czy – jej zdaniem – rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej „dowiedzą się”, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku, Kaczyńska powiedziała: „Wierzę, że dowiem się ja, a może dowiedzą się dopiero moje córki”. – Na pewno w tej chwili czynione są ustalania, aby sprawa katastrofy została wyjaśniona i nie sądzę, żeby dobrze było wyznaczać tej sprawie jakiekolwiek terminy – zaznaczyła.

– Myślę, że trzeba uzbroić się w cierpliwość i ufać badaniom przeprowadzonym przez naukowców; w tej chwili mamy do czynienia z gronem międzynarodowych ekspertów i mam ogromne zaufanie do ich pracy i cierpliwie czekam – podkreśliła.

Źródło: TVP INFO

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze