Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Marszu nie będzie? HGW straszy: jeśli uznam to za stosowne, to rozwiążę Marsz Niepodległości

am 19:27 5 listopada 2018
– Jeśli uznam to za stosowne, to rozwiążę Marsz Niepodległości – zapowiedziała wciąż urzędująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Taką decyzję podejmie w przypadku użycia przez uczestników marszu rac albo pojawienia się transparentów z hasłami typu "Polska dla białych".

Organizatorem Marszu Niepodległości jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, powiązane z Ruchem Narodowym. Odpowiedzialni za organizacje marszów są począwszy od roku 2010.

Będziemy wszystko analizować, będziemy wszystko fotografować i jeżeli (...) będą race w takim zakresie jak w zeszłym roku, to bez wahania rozwiążę tę manifestację- zapowiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz w poniedziałkowej rozmowie z Onetem.

Jeśli pojawi się "element nienawiści" - jak np. transparent z ubiegłorocznego Marszu Niepodległości z hasłem "Polska dla białych", Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zamierza zwlekać – zapowiada rozwiązanie przemarszu.

Dopytywana, jaką decyzję podjęłaby w sytuacji, gdyby pojawił się jeden nieodpowiedni transparent, prezydent Warszawy odparła, że jest to "nieważne": Niech pilnują, organizator za to odpowiada. Wszystko będziemy nagrywać.

Źródło: Onet.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze