Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mariusz Max Kolonko zakpił z ataku na M. Ogórek. Internauci nie wytrzymali: „Przegiąłeś! To jest żenujące! Poziom Lisa”

pmb 19:03 7 lutego 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Max Kolonko -- MaxTV
Mariusz Max Kolonko zamieścił na swoim profilu na Facebooku fotomontaż z osobą Magdaleny Ogórek. Twarz dziennikarki została wklejona do obrazka przedstawiającego św. Agnieszkę. Internauci nie zostawili na dziennikarzu suchej nitki.

2 lutego pod siedzibą TVP doszło do brutalnego ataku na Magdalenę Ogórek. „Kłamczucha, precz, wstyd i hańba!” – to tylko niektóre z okrzyków demonstrujących osób. Były one skierowane do Magdaleny Ogórek, która wychodziła po emisji programów „Minęła 20” i „Studio Polska”. Demonstranci blokowali wyjazd kobiety, przyklejali jej obraźliwe naklejki do samochodu, zachowywali się w sposób niezwykle agresywny.

Echa po tej sytuacji nie milkną. Swój głos do sprawy postanowił dodać niepokorny dziennikarz, który słynie z tego, że „mówi jak jest”. Tym razem Mariusz Max Kolonko wywołał prawdziwą burzę w sieci.

Mariusz Max Kolonko opublikował poniższy obrazek z podpisem: „A teraz dostaniecie świętą Magdalenę. Nosz kurde Holly Ogórek”:

Internauci nie kryją wzburzenia. Podkreślają, że Kolonko tym obrazkiem zniżył się poziomem do osób, które tak zaciekle krytykował w swoich materiałach. Na ten moment pod jego wpisem jest 838 komentarzy. Oto niektóre z nich:

Źródło: facebook.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze