Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mariusz Błaszczak złożył zawiadomienie do prokuratury ws. wpisu Ryszarda Petru

pmb 16:50 28 listopada 2017
Telewizja Republika
Mariusz Błaszczak złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez byłego przewodniczącego Nowoczesnej, Ryszarda Petru. Zawiadomienie dotyczy wpisu Petru na portalu społecznościowym w związku ze sprawą śmierci Igora Stachowiaka.
Błaszczak zwrócił się też o wszczęcie z urzędu postępowania w sprawie zniesławienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Minister zapowiedział też, że zamierza wytoczyć przeciwko Ryszardowi Petru powództwo o ochronę dóbr osobistych.
 
Petru do zawiadomienia Błaszczaka odniósł się na Twitterze, gdzie napisał m.in. że: "Mariusz Błaszczak szczuje na mnie prokuraturę".
 
Igor Stachowiak zmarł w maju 2016 roku na wrocławskim komisariacie, wcześniej kilkakrotnie rażony policyjnym paralizatorem. Dziś służby prasowe MSWiA podały, że Błaszczak zwrócił się o wszczęcie z urzędu postępowania w sprawie znieważenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jak poinformowało MSWiA, znieważenie nastąpiło poprzez opublikowanie przez Petru, na jednym z portali społecznościowych, 19 listopada 2017 roku, "obraźliwego wpisu" o treści:

 

Źródło: onet.pl/Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze