Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Marek F. jest już w Polsce. Skazany trafi do zakładu karnego

pmb 17:45 7 czerwca 2019
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@PolskaPolicja
Marek F. już w Polsce. Polscy policjanci ustalili, gdzie ukrywał się skazany i wspólnie z hiszpańskimi policjantami zatrzymali go. Po wyrażeniu zgody przez hiszpański sąd, polscy funkcjonariusze sprowadzili do kraju – poinformowała policja na Twitterze.

"Marek F. już w Polsce. Polscy policjanci wcześniej ustalili, gdzie skazany ukrywał się, wspólnie z policjantami hiszpańskimi zatrzymali go i po wyrażeniu zgody przez sąd hiszpański w konwoju z innymi pospolitymi przestępcami sprowadzili do kraju. Skazany trafi do zakładu karnego" – poinformował profil Polskiej Policji na Twitterze.

Marek Falenta został zatrzymany w Hiszpanii 5 kwietnia br. Wcześniej Sąd Okręgowy w Warszawie na wniosek policji wydał za Falentą Europejski Nakaz Aresztowania.

Marek Falenta został skazany w 2016 r. przez Sąd Okręgowy w Warszawie na 2,5 roku więzienia, w związku z tzw. aferą podsłuchową. Wyrok uprawomocnił się w grudniu 2017 roku. Obrońcy Falenty złożyli kasację do Sądu Najwyższego, czekają także na decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, do którego w styczniu ubiegłego roku trafił wniosek o ułaskawienie Falenty.

Źródło: twitter.com/niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze