Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Manchester United szykuje wzmocnienia

jp 14:19 24 kwietnia 2015
facebook.com/manchesterunited
Po odejściu Sir Alexa Fergusona z Manchesteru United zespół z Old Trafford wciąż nie wrócił na właściwe tory. Zwolnienie Davida Moyesa i zastąpienie go Louisem van Gaalem to pierwszy krok w kierunku odnowy świetności United. Letnie wzmocnienia w postaci Angela Di Marii czy Andera Herrery z pewnością nie będą końcem uzupełniania wybrakowanego składu czerwonej części Manchesteru.

Formacją, która potrzebuje największego wsparcia jest defensywa. Jones, Evans czy Rafael nie zapewnią van Ghaalowi stabilnej obrony. Poszukiwania klasowych obrońców trwają a najczęściej wymienia się Matsa Hummelsa i Giorgio Chielliniego. Transfer Włocha jest mało prawdopodobny jednak istnieją duże szansę, że na Old Trafford przeniesie się fundament obrony Borussi Dortumund.

Również Niemiec Ilkay Gundogan może latem przenieść się z Borussi do Manchesteru. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, ponieważ po rezygnacji Jurgena Kloppa z funkcji menadżera Dortmundczyków w zespole Borussi szykuje się rewolucja. Nowym trenerem zostanie Thomas Tuchel, który najprawdopobniej zechce oprzeć zespół na znanym mu z FSV Mainz Johannesie Geisie.

Źródło: reuters.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze