Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Manasterski o ostatnich atakach na Kościół: to jest taktyka "kamieniami w dinozaura"

pmb 8:55 13 maja 2019
Fot. Telewizja Republika
Widać, że w kampanii opozycji nie ma żadnych świętości. Będzie dalszy atak na Kościół. Tworzy się ogromny chór antykościelny, antyprawicowy, antyrządowy – powiedział Miłosz Manasterski (Agencja Informacyjna), który był gościem w Telewizji Republika.

– Cały czas wykorzystuje się Kościół do walki politycznej. Premiera filmu "Kler", coraz bardziej antyklerykalne postulaty partii opozycyjnych, teraz nowy film... – mówił Manasterski. – W filmie są przypadki osób z akt IPN. Niektórzy z tych księży byli współpracownikami komunistycznymi. "Kamieniami w dinozaura" – to jest ta taktyka. Tym dinozaurem jest Kościół.

– Takie ataki mają wpływ na postrzeganie Kościoła. (...) Mieliśmy w Słupsku sytuację z nauczycielem tańca. Tam gdzie są dzieci, tam będzie zagrożenie. Uwypukla się jednak tylko problemy w Kościele – podkreślił gość red. Januszewskiej.

– Rządzący muszą mówić o swoich planach i sukcesach. Widać, że w kampanii opozycji nie ma żadnych świętości. Będzie dalszy atak na Kościół. Tworzy się ogromny chór antykościelny, antyprawicowy, antyrządowy.

– Ciężko uwierzyć, żeby Donald Tusk nie wiedział kto będzie przed nim przemawiał – powiedział Manasterski odnosząc się do wystąpienia Leszka Jażdżewskiego.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze