Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża. Poruszające słowa

JJ 21:35 27 lutego 2020
zrzut ekranu z serwisu Instagram
W czwartek nad ranem po długiej chorobie zmarł 58-letni aktor Paweł Królikowski. Artystę pożegnali najbliżsi, koledzy aktorzy, politycy, dziennikarze i internauci. Krótkie, ale chwytające za serce pożegnanie zamieściła na Instagramie żona zmarłego, również aktorka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Królikowscy przeżyli wspólnie ponad trzydzieści lat (małżeństwo zostało zawarte w roku 1988) i wychowali piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julię i Antoninę.

Najstarszy syn z sukcesami poszedł w ślady rodziców. Również córkę Julię możemy oglądać w serialu „Klan”, gdzie gra niemalże od urodzenia.

Paweł Królikowski od kilku lat walczył z nowotworem. Krótko przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym. Odszedł w czwartek, w godzinach porannych. Byli przy nim najbliżsi.

Wcześniej pisaliśmy o wzruszającym pożegnaniu syna Antoniego. Również żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła krótkie, ale poruszające pożegnanie.

–Pawku, najlepsza podroży mojego życia... w kontakcie- napisała aktorka na Instagramie. Królikowska zamieściła również zdjęcie, na którym razem z mężem jedzie na żółtym skuterze.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia

Źródło: Instagram, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - PROF. GIERELAK - CZY CHLOROCHINA LECZY KORONAWIRUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze