Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Makabryczna zbrodnia na Mazowszu. Syn zamordował siekierą rodziców

EmaPob 15:40 11 marca 2017
Flickr/Jaap Arriens/CC BY 2.0
Tragedia wydarzyła się w miejscowości Model niedaleko Gostynia na Mazowszu. Według ustaleń RMF FM, syn zamordował tam swoich rodziców siekierą, a następnie chodził z zakrwawionym narzędziem zbrodni po wsi. W związku ze sprawą została też zatrzymana 39-letnia kobieta.

– Około godziny 10. dostaliśmy zgłoszenie, że na jednej z posesji może dziać się coś złego. Na miejscu policjanci znaleźli dwie martwe osoby: 68–letnią kobietę i 76–letniego mężczyznę. Oboje mieli zewnętrzne uszkodzenia ciała. Na posesji przebywał również 49–latek. Mężczyznę zatrzymano – poinformowała Alicja Śledziona z KWP w Radomiu.

Mamy do czynienia z zabójstwem dwóch osób. Okoliczności zdarzenia wskazują, że doszło do przestępstwa tego rodzaju. Do wyjaśnienia zatrzymano jedną osobę - mężczyznę, członka rodziny - powiedziała Aleksandra Calik z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji.

Jak dowiedziało się RMF FM mężczyzna jest synem zamordowanego małżeństwa, a 39 letnia to znajoma syna zmarłych. Oboje zostaną przesłuchani.

 

Źródło: rmf24.pl, tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze