Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Makabra na Śląsku. Próbowała zadźgać nożem partnera i ... położyła się spać!

sm 11:05 30 listopada 2018
Na Śląsku, w Chorzowie doszło do makabrycznej sceny. Podczas kłótni między kobietą a mężczyzną, doszło prawie do tragedii. Pijana 38-latka chwyciła za nóż i dźgnęła nim w brzuch swojego partnera, po czym ... położyła się spać. Kobieta spała nawet wtedy, gdy w jej mieszkaniu pojawili się policjanci, by ją aresztować.

Policja dowiedziała się wszystkiego od rannego mężczyzny. Dzwonił na policję i mówił iż konkubina próbuje go zabić. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce, by sprawdzić to zgłoszenie. - Gdy dotarli pod wskazany adres, zastali tam mężczyznę z raną brzucha. W mieszkaniu była również konkubina zgłaszającego, która już spała - relacjonują chorzowscy mundurowi.

Rannemu mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy i przewieziono go do szpitala, a 38-latka została zatrzymana. Jak się później okazało, podczas wspólnego spożywania alkoholu między parą wywiązała się kłótnia. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała konkubenta. 38-latka usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt.

 

Źródło: fakt24.pl

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze