Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Magdalena Ogórek zaatakowana przed siedzibą TVP. Zrobili to fani opozyji! ZOBACZ FILM!

sm 7:45 3 lutego 2019
W sobotę 2 lutego późnym wieczorem Magdalena Ogórek została zaatakowana przez grupę demonstrantów z opozycji totalnej przed siedzibą TVP Info. Protestujący wykrzykiwali m.in. „wstyd i hańba” czy „kłamczucha” i starali się zablokować jej wyjazd. W sprawie wypowiedział się już szef MSWiA Joachim Brudziński.

W sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia, do którego doszło przed siedzibą TVP Info. Widzimy na nim, jak do szyb auta Magdaleny Ogórek przykładane są kartki z różnymi hasłami, niektóre z nich są też przyklejane. Jedna z kobiet krzyczy m.in.: „spieprzaj kłamliwa babo obrzydliwa”. Słychać też hasła: „Wstyd i hańba”, „kłamczucha” czy „zatrudnijcie dziennikarzy”. Część osób próbuje uniemożliwić dziennikarce odjechanie samochodem. Osoby te odciąga w końcu policja. Wcześniej jednak, gdy samochód Ogórek jest otoczony przez agresywną grupę ludzi, policja bezpośrednio nie reaguje.

„Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film” – napisała Magdalena Ogórek na Twitterze.

 

 

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze