Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macron strzelił sobie w stopę! „Zawsze mówię: pokaż mi kobietę, która zdecydowała, będąc doskonale wykształconą, aby mieć siedmioro, ośmioro lub dziewięcioro dzieci”

sm 23:43 19 października 2018
Dobrze wykształcone kobiety nie mają czasu na zakładanie wielodzietnych rodzin, twierdzi francuski prezydent Emmanuel Macron. Kobiety z wielodzietnych rodzin zaprzeczają.

Prezydent Francji Emmanuel Macron podczas spotkania z organizacją Fundacji Gatesów „Goalkeepers”, które odbyło się w Nowym Jorku, wypowiedział się na temat dzietności rodzin i jej przyczyn. Stwierdził, że w wielu afrykańskich krajach do małżeństw zmusza się dziewczynki, które są jeszcze dziećmi. Według prezydenta nie mają one szans na zdobycie wykształcenia.

 


„Zawsze mówię: pokaż mi kobietę, która zdecydowała, będąc doskonale wykształconą, aby mieć siedmioro, ośmioro lub dziewięcioro dzieci” – powiedział Macron do zgromadzonych. Odzew na słowa prezydenta był bardzo duży. Jego skrzynka mailowa została zasypana listami od dobrze wykształconych i wielodzietnych matek. Szczególnie dotknięte poczuły się matki wykładające na wyższych uczelniach.

 


Dr Catherine R. Pakaluk, profesor badań społecznych i ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Ameryki, rozpoczęła akcję hashtagową, wysyłając zdjęcie z sześciorgiem z ośmiorga swoich dzieci.

 

CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>

Źródło: swiato-podglad.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze