Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Współpraca z BBN była dziś znakomita

pmb 19:07 23 października 2017
Twitter/@DoRzeczy_pl
Współpraca między BBN i MON była dziś znakomita – powiedział dzisiaj minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz pytany przez dziennikarzy o relacje między BBN-em, a MON-em.

– Dzisiejsza współpraca z BBN na sali Pałacu Prezydenckiego była wspaniała, znakomita. BBN przedstawił prezydentowi do podpisu ustawę, która przyjął miesiąc temu Sejm, i prezydent ją podpisał – podkreślił szef MON-u.

Minister obrony powiedział również o kierunku modernizacji sił morskich: – Trzeci wielki wysiłek związany jest z modernizacją naszych sił morskich, przede wszystkim poprzez zakup okrętów podwodnych z rakietami manewrującymi. Antoni Macierewicz zaznaczył jak istotne dla obronności kraju są łodzie podwodne: –  Bardzo długo trwało, zanim stało się jasne dla wszystkich, że okręty podwodne, które mają stanowić istotną siłę polskiej Marynarki Wojennej, są rzeczywistym potencjałem wtedy, gdy dysponują rakietami manewrującymi (...) Chodzi nie tylko o obronę Bałtyku, ale także o posiadanie zdolności odstraszających (...) Wszystko to razem składać się ma na taką siłę zbrojną, która będzie zdolna powstrzymać każdego przeciwnika, czyli że spełnimy konstytucyjny obowiązek jaki na armii ciąży.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze