Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz w NewsMax TV o ustaleniach podkomisji smoleńskiej

PZ 15:32 1 sierpnia 2020
Antoni Macierewicz
- Teraz jest prowadzone śledztwo, które dotyczy kontrolerów lotu sprowadzających fałszywie samolot do ziemi, a po dostarczeniu nowych dowodów, które zdobyliśmy w ostatnich tygodniach, zostanie wszczęte śledztwo związane z materiałem wybuchowym i z identyfikacją osób odpowiedzialnych za eksplozję w samolocie - powiedział Antoni Macierewicz.

 

WIDEO ZOBACZ TUTAJ https://www.facebook.com/macierewiczantoni/videos/618022122429738

- Zostały znalezione materiały wybuchowe na resztkach samolotu przez laboratoria polskie, brytyjskie i stanów zjednoczonych (...), które dowodzą, że mieliśmy do czynienia z materiałem wybuchowym, który eksplodował w lewym skrzydle i w centropłacie - wyjaśnił Antonii Macierewicz.

Wiele osób nie wierzyło, że to był wypadek, czy te informacje powodują, że ludzie odetchnęli z ulgą wiedząc co się naprawdę wydarzyło?

 - Polacy bardzo długo podejrzewali, że mieliśmy do czynienia z wybuchem, z eksplozją, z zamordowaniem polskich przywódców i polskiej elity narodowej, ale ich okłamywano. Teraz te materiały dowodowe sprawiły, że Polacy odetchnęli z ulgą, że wiedzą co naprawdę się stało - odpowiedział Macierewicz.

 

Źródło: NewsMax TV

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze